BYDLENÍ V CENTRU PRAHY - Rezidence PIVOVARSKÁ - č.p. 626/ 7, Praha 5- Smíchov

BYDLENÍ V CENTRU PRAHY - Rezidence PIVOVARSKÁ - č.p. 626/ 7, Praha 5- Smíchov

Popis lokality:

Nové byty se nachází v klidné ulici v centru Prahy na Smíchově u Anděla, v historickém domě, v ulici Pivovarská č.p. 626/7. V okolí najdete plnou občanskou vybavenost, velké nákupní centrum Anděl, restaurace, obchody, kina, lékařská klinika, školy, školky. Obrovskou výhodou je blízkost metra, stanice Anděl trasa B, tramvajová zastávka Na Knížecí je 1 minutu chůze, v docházkové vzdálenosti také autobusové a vlakové nádraží. Dům je situován v klidné ulici s bezproblémovým parkováním. Nedaleko se nachází Smíchovská náplavka, velmi příjemné prostředí k odpočinku, procházce či relaxaci u vody.

Kolaudace: ÚNOR 2020

Popis domu:

V domě je dokončena rozsáhlá nákladná celková, generální rekonstrukce celého domu včetně chodeb uliční i dvorní fasády, oken, dveří, vodovodních, elektro a plynových rozvodů v celém domě a všech povrchů. Postaven zcela nový výtah v domě.

Vybavení bytových jednotek:

Zcela nové bytové jednotky formou půdní nástavby.

Vnitřní dveře: Lakované s obložkovými zárubněmi – bílé provedení.
Podlahy: Na podlahách položeny kvalitní plovoucí podlahy EGGER.
Koupelny: Koupelna vybavena zařizovacími předměty od renomovaných výrobců. V koupelnách velkoformátová rektifikovaná dlažba a obklad. Samozřejmostí jsou měřiče spotřebované vody, stejně tak domovní telefon.
Vytápění: Každá bytová jednotka má vlastní plynové etážové topení BOSCH s programovatelným termostatem, který umožní nastavení denního režimu vytápění. Možnost zcela individuálního programování vytápění zvýší tepelnou pohodu a přinese nemalé úspory nákladů na vytápění. Rozvody topení v provedení z mědi.

Kupující NEPLATÍ 4% daň z nabytí nemovitosti.

 

zpět