U Plynarny

BYDLENÍ S VÝHLEDEM - MICHLE - č.p. 1111/ 75, Praha 10 - Michle

 

 

Popis lokality:

Nové byty s velkolepým výhledem se nachází v domě z roku 1938 , v ulici U Plynárny č.p.1111/75.  V okolí najdete veškerou požadovanou vybavenost, velký supermarket, restaurace, školy, obchody.  Výborná dostupnost,  autobusová zastávka  pěšky 2 minuty, ze které se autobusem dostanete za 9 minut na stanici metra A - stanice Želivského, popřípadě dojedete za 12 minut na stanici metra C – stanice Pankrác. Nedaleko se nachází Hamerský rybník, velmi příjemné prostředím v upravené parkové zeleni.

Kolaudace: konec roku 2018

 

Popis domu:

V domě je dokončena rozsáhlá nákladná celková rekonstrukce celého domu včetně chodeb  všech fasád, všech oken, všech dveří, vodovodních a elektro rozvodů v celém domě, všech povrchů,  rekonstrukce výtahu a bytů v domě.

 

Vybavení bytových jednotek:

Zcela nově postavené, nové bytové jednotky formou půdní vestavby.

Vnitřní dveře: PRÜM s obložkovými  zárubněmi – bílé provedení.

Podlahy: Na podlahách položeny kvalitní plovoucí podlahy EGGER.

Koupelny: Koupelna vybavena značkovými zařizovacími předměty včetně vodovodních baterií GROHE. V koupelnách velkoformátová rektifikovaná dlažba a obklad. Samozřejmostí jsou měřiče spotřebované vody, stejně tak domovní telefon.

Vytápění: Každá bytová jednotka má vlastní plynové etážové topení s programovatelným termostatem, který umožní nastavení denního režimu vytápění. Možnost zcela individuálního programování vytápění zvýší tepelnou pohodu a přinese nemalé úspory nákladů na vytápění. Rozvody topení v provedení z mědi.

 

Kupující NEPLATÍ 4% daň z nabytí nemovitosti.

 

 

zpět